AK Parti Kestel İlçe Başkanlığı’nda Murat Güloğulları dönemi

AK Parti Kestel İlçe Başkanlığı’nda Murat Güloğulları dönemi

AK Parti Kestel İlçe Başkanlığı'na Murat Güloğulları getirildi.

ABONE OL
05/01/2022 12:50
AK Parti Kestel İlçe Başkanlığı’nda Murat Güloğulları dönemi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Kestel İlçe Başkanlığı’na Murat Güloğulları getirildi.

Geçtiğimiz günlerde Mudanya ve Harmancık ilçe başkanlarına tayinler yapılmasının ardından Kestel için il, ilçe teşkilatları ve umumi merkezin yürüttüğü çalışmalar neticesinde Murat Güloğulları isminde karar kılındı. AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ile beraber AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile görüşen Güloğulları, görüşmeler sonucunda mazbatasını aldı. Gerçekleştirilen nakil hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Mudanya, Harmancık ve Kestel ilçelerinde millete ve Bursa’ya hizmet yolunda bayrak değişimlerinin tamamlanmasının ardından çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Kestel’de görevini Murat Güloğulları’na devreden Sinan Aktaş ve yönetimine teşekkür eden Başkan Gürkan, Türkiye ve Bursa’nın geleceği için her dönemden, her kademeden örgüt mensupları ile millete hizmet yolunda ilerlemeye devam edeceklerini kaydeden Başkan Gürkan, şunları söyledi:

“Hep beraber Kestelimiz, Bursamız ve ülkemiz için mevcut gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti, derdi ülkesi, milleti ve ülkesinin geleceği olan, eski yeni demeden, makam mevki gözetmeden yalnızca ülkesi için çalışan, yürekleri milleti için bir atan gönüllüler ordusudur. Bu yolda hepimiz biriz ve hep beraber aşkımızı, şevkimizi hiç kaybetmeden ilerlememizi sürdüreceğiz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde ülkemizin ve Bursamızın güçlü geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz. Partimizin kurulduğu ilk günden bu yana davamıza ve ülkemize olan sevdamıza desteğini hiç esirgemeyen aziz milletimize ve her kademeden örgüt mensubumuza teşekkür ediyorum.” – BURSA

Kademeli tabii gaz düzenlemesini de içeren yasa teklifi, TBMM’ye sunuldu

AK Partili Kavuncu’dan fazla tartışılacak sözler: Bu ülkede 24 yıl boyunca Kur’an okumak, Allah demek yasaklandı

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.