Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları tutuklandı, CHP'li Enis Berberoğlu gözaltına alındı!
HDP: Vekilliklerinin düşürülmesi demokratik siyasete ve halkların iradesine vurulan bir Saray darbesidir
George Floyd'u öldüren 3 polis için 750 bin dolar kefalet
ABD'de Afrikalı olmak: Nereden geldiğinizin önemi yok, sadece derinizin rengini görüyorlar
Yalova’da kumar oynanan evdeki 21 kişiye para cezası
28 çalışanda Koronavirüs görüldü; Samsun'da Ziraat Bankası'nın çağrı merkezi kapatıldı
TFF Başkanı Özdemir: Son 3 haftanın maçları, Koronavirüs'ün kaybolması durumunda belki de seyircili oynanır
Tramvaya maskesiz binen kişi, kendisini uyaran güvenlik görevlisi kadını darp etti
Davutoğlu'nun gündeme getirdiği Mehmet Dişli'nin ismi 2014 yılında hazırlanan “TSK'daki FETÖ'cüler” listesinde de yer alıyormuş
Marmaray'da 'ayakta yüzde 50 yolcu sınırı' kararına rağmen yoğunluk yaşandı
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkında yakalama kararı
Müşterisini darp eden taksi şoförüne 2 yıla kadar hapis istemi  
Muharrem İnce'den Enis Berberoğlu tepkisi: Seçime girmemiş bir memurun TBMM'ye yazdığı yazı oylandı; demokrasinin, milli iradenin iflası!
Polisi şehit edip 2 kardeşi öldüren 3 zanlı tutuklandı

Gizlilik Politikası

Bursamiz.com. için ziyaretçilerine ait kullanıcı bilgilerinin güvenliği; en az sağlanan haber okuma deneyimi kadar önemlidir. Bu doküman, sistemin bilgi güvenliği ile ilgili olarak kullanıcıları bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği
Siteyi ziyaret eden kullanıcılara (ZİYARETÇİ) ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır. Ziyaretçilerin site kullanıma dair veriler ancak anonim olarak site gezinme deneyimini geliştirmek amacıyla kaydedilebilmektedir. Siteye kayıt olan kullanıcılara (ÜYE) ait kullanım verileri ise, kendi kullanım tercihlerini belirleyebilecek seçenekleri sunmak amacıyla kaydedilmektedir.

ÜYE’nin sistemde hesap oluşturulması esnasında paylaştığı bilgilerin güvenliği Bursamiz.com’un sorumluluğundadır. Sistemde kayıtlı ÜYE bilgileri şifrelenerek kaydedilmekte, olası bir dolandırıcılık ya da saldırı tehdidine karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

ÜYE’nin sisteme kayıt olurken oluşturacağı hesap bilgileri ve şifreleri kendisine özeldir, başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılamaz. Bu konudaki ihmali ya da kusurundan ÜYE bizzat kendisi sorumludur.

Kullanıcı Verilerinin Bilgilerinin Kullanımı
ZİYARETÇİ ve ÜYE’nin sistem üzerindeki kullanım verileri, daha iyi bir kullanıcı deneyimi geliştirme çalışmaları ve sistem iyileştirmelerinde referans veri olarak kullanılabilmektedir.

Ayrıca kullanım verileri; sistem geliştirme süreçlerinde istatistiksel bilgi sağlaması açısından anonim olarak kaydedilebilir, 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Siteye üye olurken paylaşılan ya da daha sonraki süreçlerde belirtilen kullanım tercihleri, site üzerindeki içeriklerden daha kolay yararlanılabilmesi için dikkate alınır. Sitenin kullanıcı tercihlerine göre şekillenen dinamik alanlarında, içerikler kullanıcı tercihlerine göre öncelikli olarak sunulabilmektedir.

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı
ÜYE tarafından siteye üye olurken belirlenen (veya ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan) “kullanıcı adı” gibi bilgiler, sadece site üzerinden gerçekleştirilen paylaşım ve yorumlar gibi işlemlerde tüm kullanıcılara açık olarak gösterilmektedir. Bunun dışındaki kullanıcı ve kullanım verileri sistem üzerinde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Bursamiz.com, ZİYARETÇİ veya ÜYE’nin site üzerindeki yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan gelecek talepler karşısında, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. Öneri ve görüşlerinizi iletisim@bursamiz.com adresine iletebilirsiniz.