Erdoğan’ın parti grubu konuşmasında dikkat çeken Öcalan ve Demirtaş detayı: Hesaplaşacaklar
  • Bursamız.com
  • Gündem
  • Erdoğan’ın parti grubu konuşmasında dikkat çeken Öcalan ve Demirtaş detayı: Hesaplaşacaklar

Erdoğan’ın parti grubu konuşmasında dikkat çeken Öcalan ve Demirtaş detayı: Hesaplaşacaklar

ABONE OL
12/01/2022 23:30
Erdoğan’ın parti grubu konuşmasında dikkat çeken Öcalan ve Demirtaş detayı: Hesaplaşacaklar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün TBMM’deki partisinin küme toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Konuşmasının bir bölümünde ekonomiye ve gündemdeki konulara ilişkin açıklamalar yapan Erdoğan, tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve PKK ele başı Abdullah Öcalan’la ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

“KENDİ İÇLERİNDE BİR HESAPLAŞMALARI VAR”

İki yan arasında bir hesaplaşma olacağını söyleyen Erdoğan, “Edirne’deki en aka hesabı İmralı’dakine verecek. Bu teröristlerden oluşan parlamento demokratik bir parlamento olamaz. Zannediliyor ki şu lahza her yer toz pembe. Onların da kendi içlerinde hesaplaşmaları var, bu hesaplaşmayı yapacaklar” şeklinde konuştu.

TERÖRİSTLE FOTOĞRAFLARI ÇIKAN HDP’Lİ VEKİLE TEPKİ GÖSTERDİ

PKK’lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP’li vekil Semra Güzel hakkında da misli sözler söyleyen Erdoğan, “Malum terör örgütünden birisi ile resimler yayınlanıyor. PKK’nın uzantısı olarak bu kadın parlamentoda. Biz tabii Karma Komisyona süratle bunu gönderdik. Gereği bunun yapılacaktır. Biz parlamentomuzda bu cin birilerini görmek istemiyoruz. PKK terör örgütünün uzantılarını görmek istemiyoruz. Bay Kemal sen sebep susuyorsun? İP sebep susuyorsun, HDP sen niye susuyorsun? Ağızlarından bir şey çıktı mı? Çıkmadı. Diğerleri de yamalı bohça, onlarda da bir şey yok.” ifadelerini kullandı.

Olgun Kızıltepe olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com – Son Dakika Haberleri

PKK’lı teröristle fotoğrafları tepki çeken HDP’li vekil Semra Güzel’in kamptan yeni kareleri ortaya çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun diri yayın davetine yanıt: Ben seni muhatap alır mıyım?

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.