Mustafa Sarıgül’ün il başkanını azarladığı anlar TikTok’ta paylaşıldı
  • Bursamız.com
  • Gündem
  • Mustafa Sarıgül’ün il başkanını azarladığı anlar TikTok’ta paylaşıldı

Mustafa Sarıgül’ün il başkanını azarladığı anlar TikTok’ta paylaşıldı

ABONE OL
15/01/2022 19:55
Mustafa Sarıgül’ün il başkanını azarladığı anlar TikTok’ta paylaşıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk siyasetinin renkli simalarından Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, şimdi de sosyal medya platformu TikTok’tan paylaşılan bir video ile adından söz ettirdi.

İL BAŞKANINI AZARLADI

Mustafa Sarıgül, Giresun’da afişlerinin yeteri kadar dağıtılmadığını belirterek partisinin vilayet başkanını azarladı. Sarıgül, “Kardeşim ben başarılı olmanızı istiyorum kusura bakmayın. Yani İl Başkanlığı’ndan sonra senin milletvekili olmanı istiyorum, bakan olmanı istiyorum. Ben bakıyorum ediyorum Giresun’da kaç tane afiş dağıtıldığına… Gece 2’de araştırma yaptırıyorum yok bir şey. Allah’ım çalışana, ter akıtana verir. Çalışmadan bir yere gelmek yok” ifadelerini kullandı.

İL BAŞKANI KENDİNİ SAVUNDU

Bu sırada TDP Giresun İl Başkanı’nın ise “O gece uyumadım sayın umumi başkanım” diyerek kendisini savunmaya çalıştığı görüldü. Ancak Sarıgül’ün vilayet başkanının bu savunması kabul etmediği ve daha da sinirlendiği görüldü.

“DAHA YÜKSEK SESLE SÖYLE”

“Bundan sonra sizin söylediğinizden daha fazla çalışacağım” diyen vilayet başkanına bir kere daha sitem eden Sarıgül, “Bunu söylerken bile daha fazla çalışacağına inanmıyorum. Daha yüksek sesle söyle kardeşim” dedi.

Olgun Kızıltepe olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com – Son Dakika HaberleriHaberler.com – Son Dakika Haberleri


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.