Bahçeli’den teröristle fotoğrafları çıkan HDP’li vekile sert tepki

Bahçeli’den teröristle fotoğrafları çıkan HDP’li vekile sert tepki

MHP lideri Bahçeli, PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkan HDP Milletvekili Semra Güzel'e tepki gösterdi, "HDP'yi bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz" dedi. Komplo uyarısında da bulunan Bahçeli, "Hedef Erdoğan" ifadelerini kullandı.

ABONE OL
11/01/2022 21:00
Bahçeli’den teröristle fotoğrafları çıkan HDP’li vekile sert tepki
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin küme toplantısında konuştu. Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

Türk Milleti terör örgütlerinin kanlı saldırılarına boyun eğmeyecek, diz çökmeyecektir. Terörizmin hiçbir şekli masum değildir. Türkiye’nin üstesinden gelinmesi kaçınılmaz olan öncelikli sorunu bölücü terördür. Bu melanetin hakkından gelemedikten sonra hayatın öbür alanlarında tam bir istikrar yakalamak fazla zor ve zahmetli, belki de imkansız olacaktır. 

HDP’li Güzel’in ‘sözlüm’ dediği terörist, 2 asker ve 1 korucuyu şehit etmiş

HDP’li Güzel hakkındaki fezleke Cumhurbaşkanlığına gönderildi

“MECLİS’TE TERÖRİST İSTEMİYORUZ”

Biz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde terörist istemiyoruz. HDP’yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz. Anayasa Mahkemesi’nin görevini de yapmasını bekliyoruz.

HDP’li vekilin teröristle fotoğrafları çıkmıştı! CHP’den ilk izah geldi

Mehmetlerimize kurşun sıkan hainlerle düşüp kalkacaklar sonra da karşımıza geçip demokrasi, özgürlük, insan hakları, sulh ezberlerini utanmadan sıralayacaklar. Bu ne kepazelik, ne pişkinliktir. 

“PKK” DİYEMEYENLERE SERT SÖZLER

HDP’yi küstürmemek için kırk dereden ab taşıyanlar, PKK’yı incitmemek için suya sabuna dokunmaktan kaçınanlar, samimiyet fukarasıdır. Zira, her şey gün gibi meydandadır. Ey zillet partileri, çekinmeyin; telaşa kapılmayın, yürekliyseniz itiraf edin. PKK bomba tuzakladı, sonra da patlattı derseniz sadece ve sadece adam olursunuz, ahlaklı olursunuz, dürüst olursunuz. 

CHP Genel Başkanı geçen hafta katıldığı bir televizyon programında bir yalana bin yalan ekleyerek şu ibret verici değerlendirmelerde bulundu: Terör konusunda bir şey geldi de biz hayır mı dedik? Terörle mücadelede yapmayın mı dedik?

Hayır, bu temelsiz, mesnetsiz açıklamayı duyduktan sonra ne söylesek boştur. Irak ve Suriye’ye asker gönderilmesini iki yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı tezkeresi 26 Eylül 2021 günü oylanırken CHP hayır dedi mi? Elbette dedi. Bu tezkereye HDP hayır dedi mi? Kuşkusuz dedi. İP sadece 2-3 milletvekiliyle oylamaya iştirak edip kerhen evet dedi mi? Bu da oldu. Gönülsüz 2-3 evetle durumu kurtarmaya çalıştılar. 

“SAKLANMA KILIÇDAROĞLU, ÇIK MERTÇE SÖYLE”

Kılıçdaroğlu’na bakarsanız Suriye’ye sulh getireceğiz masalını dinleyeceksiniz. Neden bizim askerimiz Suriye’de şehit oldu diye sorup, Irak ve Suriye tezkeresine hayır oyu kullanan Kılıçdaroğlu mu terörle mücadeleyi destekliyor? 

Kılıçdaroğlu DİAYDER’in toplantısına katıldı mı katılmadı mı? Saklanma Kılıçdaroğlu, çık karşımıza mertçe söyle. Adamsan bu soruların cevabını ver. 

KAZAKİSTAN’DAKİ PROTESTOLAR

Bize göre mağdur kitlelerin adalet arayışı değildir. 

Ekonomik sıkıntıların siyasal itirazlarla tepkiye girmesi, yabancı vakıfların, STK’ların, taşeron siyasetçilerin kışkırtmasıyla iç başkaldırı ve karışıklıklar tahrik edilmelidir. Bu söylediklerim vehim sonucu olarak değerlendirilmemelidir. Toplumların siyasi ve ekonomik taleplerin, hariç güçlerin vasıtasıyla silaha dönüştürülmekte, beliren namlu ise bu toplumlar tarafından kendi devletlerine, kendi bağımsızlıklarına çevrilmektedir. Demokrasi en fazla istismar edilen kavramdır. 

ERKEN SEÇİM TALEBİ

Dün hedef Bülent Ecevit’ti. Bugün hedef Recep Tayyip Erdoğan’dır. İsimler değişse de kurgu aynıdır komplo aynıdır. Demokrasi düşmanlarının Sayın Cumhurbaşkanımızı göndermelerine gücü asla yetmeyecek. Sokak hareketlerine direnmeyi de fazla iyi biliriz. Çatışma ortamı gözleyen odaklar, herkesi uyarıyorum, emel sahipleri bu yükün altından kalkamayacaklar.

TTB’YE TEPKİ

Türk Tabipler Birliği, adında Türk olsa da Türk düşmanlarının toplandığı çatı olmuştur. Koronavirüsün Omicron varyantı gibidir.

Türk Tabipler Birliği’nde Turkovac rahatsızlığı


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.