Kılıçdaroğlu’ndan açıklama: CHP de sütten çıkmış ak kaşık değil

Kılıçdaroğlu’ndan açıklama: CHP de sütten çıkmış ak kaşık değil

Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin, “Seçim tarihi belirlensin. Biz adayımızı belirleyeceğiz” dedi. Kılıçdaroğlu, " "Bizim de yanlışlarımız oldu. Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz." diye konuştu.

ABONE OL
14/01/2022 09:00
Kılıçdaroğlu’ndan açıklama: CHP de sütten çıkmış ak kaşık değil
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta esnaf gezisi yaptı. Ziyaret sırasında soruları yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı konusunda, “Seçim tarihi belirlensin. Biz adayımızı belirleyeceğiz. Adayımızın kim olduğunu açıklamamız için, ‘Ben erken seçim istiyorum, sandığı getiriyorum. Bay Kemal gel sen de rey kullan’ demesini bekliyorum” diye anlatım etti.

“CHP DE SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK DEĞİL”

Kılıçdaroğlu konuşmasında ‘helalleşme’ çağrısını yineleyerek, “Bizim de yanlışlarımız oldu. Biz de sütten çıkmış beyaz kaşık değiliz. Hatamız, eksiğimiz, yanlışımız oldu. Onları telafi etmeye çalışıyoruz. Son 10 yılda en aka değişimi yaşayan parti CHP’dir. Kimin derdi varsa onunla dertleşiriz.” diye konuştu.

Destici’den Akşener ve Kılıçdaroğlu’na Semra Güzel tepkisi: Seçim için sus pus oldular!

Kılıçdaroğlu’ndan PKK’lı teröristle fotoğrafları çıkan Semra Güzel sorusuna skandal yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 Ocak günü açılışını yapacağı projede dev dalgaların sahil yoluna ziyan verdiğini iddia eden Kılıçdaroğlu, “Denize karşı durulmaz, doğanın kendi kuralları vardır. ‘Ben buraya şunu yapacağım, ben buraya bunu yapacağım’ derseniz olmaz. Denizin aldığı yol yeni bir şey değil, tam üç kere aldı. İnsan aklını başına alır. Devlette liyakatı bitirirseniz; mimarı mühendisi oraya görevlendirmezseniz; ‘bu yolu yapıyoruz, deniz aldı, bir daha yaptık, deniz aldı, bir daha yaptık’…Ya aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemek olası değil. Allah bunlara us fikir versin” şeklinde konuştu.

 


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.