Twitch yayıncısı Amouranth, şişme havuz oyuncakları üreten şirketi 7 milyon dolara satın aldı
  • Bursamız.com
  • Gündem
  • Twitch yayıncısı Amouranth, şişme havuz oyuncakları üreten şirketi 7 milyon dolara satın aldı

Twitch yayıncısı Amouranth, şişme havuz oyuncakları üreten şirketi 7 milyon dolara satın aldı

ABONE OL
12/01/2022 00:15
Twitch yayıncısı Amouranth, şişme havuz oyuncakları üreten şirketi 7 milyon dolara satın aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Twitch yayınlarında yaptığı hot tub ve asmr yayınlarıyla ünlenen yayıncı Amouranth, Twitch platformundan kazandığı paralarla servet biriktirdi. Yayıncı son iki yılda Twitch yayınlarından ziyade satın aldığı şirketler ve hisseler sonucunda milyonlarca dolar kazanmaya başladı.

7 MİLYON DOLARA ŞİRKET SATIN ALDI

Amouranth, yedi yıl boyunca 7 milyon dolar değerinde sermaye araması yapmayı taahhüt etti ve bununla beraber Twitch yayıncısının iki yıl içerisinde satın aldığı üçüncü şirket oldu. Yaptığı yatırımın ise bir sınırlı ortaklık olduğunu belirtti.

ŞİRKETİN YILLIK GELİRİ 15 MİLYON DOLAR

Yayıncı, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, adını açıklamadığı şişme havuz oyuncakları üreten şirketin yıllık gelirinin 15 milyon dolar olduğunu açıkladı. Ayrıca Amazon ve Costco gibi aka mağazalarının da tedarikçisi olduğunu bildirdi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

YENİ YATIRIMLAR YAPACAĞINI DUYURDU

Twitch yayıncısı Amouranth, Twitter’dan paylaştığı yatırımın yanı dizi Twitch’in en popüler bir öbür yayıncısı olan Ludwig Ahgren’le de bir girişim planladığını duyurdu. Yaptığı açıklamada, “Bu duyurunun hoş olduğunu düşündüyseniz, Lud ile ne cin bir girişim planladığımı duyana kadar bekleyin” sözlerine yer verdi.

Yakupcan Aydemir Gamegar Editörü Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet


En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.