Bursa’da Dron destekli 2 bin 500 polisle şehit Erman Özcan operasyonu
Sağlık Bakanı Koca uyardı: Ağız veya burun açık kalırsa, maske takmış ama gözümüzü gerçeğe kapatmış oluruz
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları tutuklandı, CHP'li Enis Berberoğlu gözaltına alındı!
HDP: Vekilliklerinin düşürülmesi demokratik siyasete ve halkların iradesine vurulan bir Saray darbesidir
George Floyd'u öldüren 3 polis için 750 bin dolar kefalet
ABD'de Afrikalı olmak: Nereden geldiğinizin önemi yok, sadece derinizin rengini görüyorlar
Yalova’da kumar oynanan evdeki 21 kişiye para cezası
28 çalışanda Koronavirüs görüldü; Samsun'da Ziraat Bankası'nın çağrı merkezi kapatıldı
TFF Başkanı Özdemir: Son 3 haftanın maçları, Koronavirüs'ün kaybolması durumunda belki de seyircili oynanır
Tramvaya maskesiz binen kişi, kendisini uyaran güvenlik görevlisi kadını darp etti
Davutoğlu'nun gündeme getirdiği Mehmet Dişli'nin ismi 2014 yılında hazırlanan “TSK'daki FETÖ'cüler” listesinde de yer alıyormuş
Marmaray'da 'ayakta yüzde 50 yolcu sınırı' kararına rağmen yoğunluk yaşandı
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkında yakalama kararı
Müşterisini darp eden taksi şoförüne 2 yıla kadar hapis istemi  

Kullanım Koşulları

Bursamiz.com internet haber sitesi ve markası, site üzerindeki her tür tasarruf yetkisi Bursamiz.com’dadır.

Sitede yayınlanan (kullanıcı/üye yorumları dışındaki) yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Bursamiz.com’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

Lütfen Yasal Uyarıları dikkatle okuyunuz.

Yasal Uyarı Metni; siteyi ziyaret eden tüm kullanıcıların korunan haklarını, sorumluluklarını, sistem üzerinde izin verilen veya uygunsuz olarak kabul edilen kullanıcı davranışlarını, olumsuz davranışlarda karşılaşılabilecek yaptırımların neler olduğunun anlaşılmasına yardımcı olacak maddeleri içermektedir.Siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar (ZİYARETÇİ) ve bir kullanıcı/üye hesabı oluşturarak kayıt olan gerçek ve tüzel kişiler (ÜYE) aşağıda belirtilen hak ve sorumlulukları okuyup anladığını ve onayladığını, kabul, beyan ve taahhüt etmiş olur.

ZİYARETÇİ, site üzerinde veya sitedeki içerikleri kullanarak farklı internet siteleri ve farklı platformlar üzerinde gerçekleştirdiği tüm işlemlerin yasalara uygunluğundan sorumludur.

Bir kullanıcı/üye hesabı oluşturarak siteye kayıt olan kullanıcılar, site üzerinde paylaştıkları yorum ve içeriklerinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan sorumludur.

ZİYARETÇİ ve ÜYE’nin sistem üzerinde gerçekleştirdiği eylemlerdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir. ZİYARETÇİ ve ÜYE, kendi işlem ve paylaşımları nedeniyle Bursamiz.com’un sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

ÜYE, site üzerinde paylaştığı yorumun/içeriğin kendisine ve/veya izin almış olduğu kişilere ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. ÜYE, telifi kendisinde olan içerikler dışında; hiçbir kişiye/kuruluşa ait ve onların gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan bilgi, görsel veya işitsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. ÜYE, sitelerdeki tüm paylaşımlarında; T.C. Kanunlarında yer alan Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Yasası, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır. Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. Öneri ve görüşlerinizi iletisim@bursamiz.com adresine iletebilirsiniz.