Leman Sam’dan tepki çeken ırkçı paylaşım: Soysuz Arapların ne mal olduğunu herkes anladı
  • Bursamız.com
  • Yaşam
  • Leman Sam’dan tepki çeken ırkçı paylaşım: Soysuz Arapların ne mal olduğunu herkes anladı

Leman Sam’dan tepki çeken ırkçı paylaşım: Soysuz Arapların ne mal olduğunu herkes anladı

Ünlü şarkıcı Leman Sam, Twitter'dan yaptığı son paylaşımda tartışma yarattı. Sam'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımdaki ' Yıllar önce bu soysuz Araplara tepkili olduğum içi uzun süreli lince maruz kalmıştım, şimdi herkes ne mal olduklarını anladı. Daha bunlar iyi günler, ekmeğe ortak yakında toprağa da ortak olacaklar. Bıçaklamalar, tecavüzler,sonu yağmadır bunun. Hiç şikayet etmeyin, göz göre göre geldi' ifadeleri ırkçılık yaptığı eleştirileriyle büyük tepki çekti.

ABONE OL
12/01/2022 18:00
Leman Sam’dan tepki çeken ırkçı paylaşım: Soysuz Arapların ne mal olduğunu herkes anladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sam paylaşımında “Yıllar önce bu soysuz Araplara tepkili olduğum içi uzun süreli lince maruz kalmıştım, şimdi herkes ne mal olduklarını anladı. Daha bunlar iyi günler, ekmeğe ortak yakında toprağa da ortak olacaklar. Bıçaklamalar, tecavüzler,sonu yağmadır bunun. Hiç şikayet etmeyin, göz göre göre geldi” ifadelerini kullandı.

Yıllar önce bu soysuz araplara tepkili olduğum içi uzun süreli lince maruz kalmıştım, şimdi herkes ne mal olduklarını anladı.Daha bunlar iyi günler,ekmeğe ortak yakında toprağa da ortak olacaklar.Bıçaklamalar, tecavüzler,sonu yağmadır bunun.Hiç şikayet etmeyin,göz göre göre geldi

— Leman Sam (@lsdomicim) January 11, 2022″ÖZGÜR DEMİRTAŞ BİLE TEPKİ GÖSTERDİ: KAFATASÇI IRKÇILIK BERBAT BİR ŞEY”

Sam’a ilk tepki Ekonomist Özgür Demirtaş’tan geldi. Demirtaş, Sam’a verdiği cevapta;” Göçmen politikasını eleştirmek ayrı ve doğru Sosyo-Kültürel seviyeyi tartışmak ayrı ve doğru Sınırların yol geçen hanı olmasını eleştirmek ayrı ve doğru, Bu tip Irk ve Köken bazlı kafatasçı ırkçılık ise berbat bir şey. Sizi kınıyorum. Yazdığınızı görünce fazla üzüldüm.” dedi. REKLAM

Göçmen politikasını eleştirmek ayrı ve doğru
Sosyo-Kültürel seviyeyi tartışmak ayrı ve doğru
Sınırların yol geçen hanı olmasını eleştirmek ayrı ve doğru,

Bu tip Irk ve Köken bazlı KAFATASÇI ırkçılık ise berbat bir şey. Sizi kınıyorum. Yazdığınızı görünce fazla üzüldüm.

— Özgür Demirtaş (@ProfDemirtas) January 12, 2022

Sam’ın ırkçı paylaşımına tepkiler çığ gibi büyüyor.


    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.